Aquapark Tropical Islands

Jaké jsou ceny?Kuřecí řízek v Tropical IslandsDva dny a jedna noc v aquaparku Tropical Islands vyjde jednoho dospělého člověka na €48 plus to co tam utratíte za jídlo, pití či suvenýry. Oběd nebo večeři pořídíte v průměru za €11 a pivo za €3.20. Doporučuji si sebou na dva dny vzít tak €100. Pokud si dáte každý den jedno jídlo a nějaké to pivo a k snídani zakousnete něco z vlastních zásob, tak byste se do tohoto rozpočtu měli vejít. Utratit tu samozřejmě můžete mnohem víc a to zejména pokud nebudete chtít spát na lehátku na pláži a ubytujete se buď ve stanu za €24.50/noc nebo v chatičkách za €59.00/noc se snídaní. Také se můžete proletět balónem za €12. Teoreticky je ovšem možné utratit za dva dny pouze €48 za předpokladu, že si sebou jako typičtí češi vezmete usmažené řízky s chlebem, nějakou tu konzervu a balení vody. :-)

Vstupné se tu platí jenom jednou a je jedno jestli tu budete jeden den nebo týden, avšak za každou strávenou noc v komplexu se Vám připočítává poplatek €10.

Přehled cen v Tropical Islands

Služba Cena
Dospělé vstupné na dobu neurčitou normální/kombinováné * €25.00 / €30.00
Dětské vstupné (4-14 let) na dobu neurčitou normální/kombinováné €19.50 / €19.50
Dětské vstupné (do 3 let) na dobu neurčitou zdarma
Příplatek za vstup na tobogány + €3.50
Příplatek za vstup do dětského koutku + €3.50
Příplatek za vstup saun & SPA + €8.50
Jednodenní poplatek (připočítává se vždy cca. ve 3:00 hod. ráno) €10.00 /den
Oběd nebo večeře cca. €11.00
Pivo €3.20
Let balónem €12.00
Nocleh ve stanu €24.50
Nocleh v chatce se snídaní €59.00
Parkoviště zdarma

* Kombinované vstupné Vás zbaví dodatečných poplatků z přechodu z jedné části do druhé.

Dva dny a jedna noc mě v Tropical Islands vyšla v přepočtu na 2998,- Kč a to včetně nákladů na dopravu ve výši 300,- Kč.

Jakým způsobem se v Tropical Islands platí?

Fast food v Tropical IslandsKaždý návštěvník při vstupu do komplexu dostane na ruku chip na řemínku (vypadá podobně jako hodinky), který neustále nosíte připnutý na ruce. Tento chip slouží k zamykání a otevírání šatní skříňky, jako klíč k otevření průchodů mezi jednotlivými krajinami a samozřejmě k placení. V Tropical Islands můžete vejít do kteréhokoliv obchodu, restaurace nebo fast-foodu a pomocí chipu zaplatit. Vše se Vám píše na účet, který zaplatíte až při odchodu z aquaparku. Při vstupu do Tropical Islands nic neplatíte.

Výše uvedené ceny jsou získané z oficiálního webu TI dne 24.8.2009.

Poznámka: Lidé hledají aquapark Tropical Islands často pod špatným názvem Tropikal Islands Berlín.