Aquapark Tropical Islands

Kde je možné spát?Nocleh v Tropical IslandsVětšina lidí přespává na dřevěných lehátkách na pláži. Pokud nemáte vlastní karimatku nebo nafukovací lehátko, které byste si pod sebe dali, tak si můžete za €2 půjčit molitanovou podložku. Někdy se ale stane, že jsou k dispozici i bez poplatku. Další možností je přespat ve stanu nebo v chatkách, ale to musíte trochu přitopit (viz. přehled cen).

Moře u hlavní pláže se na noc uzavírá, když jsme se probudili, tak vstup do vody byl ohraničen páskou. Laguna je však v provozu celou noc a tak se můžete oddávat vodním radovánkám neomezeně. V komplexu Tropical Islands se spí dobře, je tu příjemně teplo, žádný vítr, komáři, hadi apod. což se o opravdických tropech říci nedá. Jediná zvířata, která zde žijí, jsou zcela neškodní ptáci, ryby a vodní želvy.

Pokud hledáte nějakou romantiku a máte v plánu si s parnerkou/em či nějakou pěknou němkou udělat v noci dobře, tak doporučuji rozhodně zaplatit si chatku nebo apartmán, protože na pláži k tomu opravdu nejsou ty nejideálnější podmínky. Ani stan nemohu doporučit, jelikož jsou nalepené jeden na druhém a pokud si v něm ulevíte, tak to uslyší všichni nejméně v ostatních 6 stanech.